O mně

Jmenuji se Anna a mým posláním je inspirovat ženy na jejich životní cestě.  Miluji život, originalitu, psaní tužkou na papír, chuť a vůni zeleného čaje, plynutí, krásu, proužky, zpívání, opravdovost, radostné jiskření v očích svých dětí, vřelá objetí.

Hledám a občas nacházím harmonii v chaosu, dokonalost v nedokonalostech, záblesky světla v hlubinách, pocity štěstí a radosti z obyčejnosti, ukotvení v malých každodenních i občasných speciálních rituálech, vědomé tvoření a prožívání života s důvěrou a vděčností za všechny jeho střípky.

V řece mého života se objevila tato zastavení, která mně pomohla doplout až ke své celistvosti. Dětství jsem prožila s pocitem absolutní jinakosti. Během studia na právnické fakultě jsem se setkala s realitou života v její plné hloubce a zkušenosti získané z mé právní praxe velmi obohacují můj život v jeho realitě. Velkou inspirací pro mě byla i cestovatelská intermezza a poznávání vůní a nálad různých koutů světa. Jsem nesmírně vděčná za více než dvacetiletou manželskou etudu v celé její rozmanitosti společného prožívání stoupání do výšin i pádů do hlubin i za dar v podobě narození dvou originálních a zcela odlišných dětí. Velmi mě ovlivnilo tříleté putování za poznáním čínského učení Ham Yu s Evou Joachimovou, které mi otevřelo téma rovnováhy ve všech aspektech života. Do cesty mi vtančil a mé srdce ještě více otevřel i prožitkový výcvik Cesta tančícího srdce s Guyem Barringtonem, A nyní hladím svou ženskou duši a sbírám inspiraci ve škole Ženských rituálů a konstelací u Barbory Zemanové.